מטפל בעיסוי טנטרה בקרבתי

מטפלי עיסוי בטנטרה פועלים כדי לעזור ללקוחותיהם להגיע לאותו מצב נפשי שהם מוצאים במסורות הבודהיסטיות. בעזרת מגע קל דמוי נוצה, הם מעסים את עמוד השדרה כדי לפתוח אנרגיה. על ידי עבודה עם המזהה של הגוף שלך, האזורים הארוגניים ושרירי רצפת האגן, עיסויים טנטריים גם גורמים לעוררות בצורה יצירתית המגבירה את התחושה ללא אורגזמה.

ברוכים הבאים ל-Caligula NYC Tantra Massage, חלל חם ומזמין למתרגלים של טנטרה ועיסוי ארוטי.

המעסים שלנו הם מומחים בריפוי כל הגוף, עם מגע חושני שיכול להרחיק אותך מהלחצים של החיים. יחד נוכל לחגוג את קווי הדמיון שלכם ולחקור את הצללים בחיינו באווירה של אמון וידידות בשילוב אנרגיות מרפא. אנחנו מדברים בקול כדי ליצור אפשרויות חדשות; לחקור מה יפה במי שאנחנו, כמו גם לחשוף את הגבולות, הכוונות והרצונות שלנו לשינוי. זה נותן לנו תחושה של שליטה על הפוטנציאל הארוטי/מיני שלנו בביטוי הטנטרי האוניברסלי הזה.

תמצאו אלוהויות חווייתיות בתוך הקירות האלה: דרווישים מסתחררים צרורים בחמימות המנטרות שלהם, נופלים בחלל נשימה אחת בכל פעם; סרנדרים על הבמה מנגנים בכלי מיתר שלהם, איך הם משחקים ברוח מתחת לבדי הרחוב שלך; מבקרים שמתכנסים כמו יונים שצוירו על ידי א

עיסוי טנטרה הוא טכניקה טנטרית עתיקה הכוללת “מסע של מגע מעולה ומהנה; חוויה של מיניות מודעת בכל רמה – פיזית, רגשית, נפשית ורוחנית”.

סוג זה של עיסוי יכול להביא הרבה הנאה לאדם המקבל אותו. על ידי תרגול משיכות טנטריות עתיקות שונות כגון משיכות כף היד ומתיחות ידניות, גברים ונשים כאחד יכולים לחוות כל חלק בגופם. האזורים התחתונים נהנים ממין איברי המין המדומה על ידי לחץ עדין משני הצדדים עם חומר סיכה על בסיס מים ואז המקלט עובר ממצב זה על מנת לחזור לפנים עם ברכיים כפופות על מנת להתאים למצבי כריעה או שכיבה עבור שאר החלקים. רצף עיסוי. זה טוב גם לאנשים שמתאוששים מפציעה או שיקום ניתוח מכיוון שהוא מבוסס על שבץ מרגיע מאוד.

אלתיאה רנזי

השימוש בעיסוי טנטרה מתחיל לפני מאות שנים. טנטרה משמשת כיום כתרגול ריפוי או טיפולי.

קוראי SavvySeattle מחפשים דרכים להירגע, אפילו בזמנים הטובים ביותר, אבל הם יכולים גם לחפש גירוי אינטנסיבי בתקופות של מהומה מתונה.

שאילתת החיפוש הפשוטה ביותר, “עיסוי טנטרה בקרבתי”, מספקת לך מידע רב על השירותים הזמינים באזור שלך. לאחר מכן תוכל לקחת את הזמן שלך ולבחור מטפל מוסמך טנטרה קרוב אליי……..

“יתרונות וסיכונים הקשורים לעיסוי טנטרי ולשימוש בדיכאון, חרדה, נדודי שינה.” Yang et al., Annals of General Psychiatry (2017) 16:4

מור ווינהבר טוענים כי “תגובת ההרפיה שאליה התייחסה במקור היא מצב קל דמוי טראנס המאופיין ב- HRV מופחתת, לחץ דם מופחת (BP), השפעות כלי דם היקפיות, תגובות מופחתות של ערנות; עיכוב פעילות גלי מוח אלפא; ירידה בקצב הנשימה;

איך למצוא את המטפל המתאים בטנטרה הקרוב אליי?

השורות הבאות יציגו בפניכם את המידע הדרוש לכם כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לאן הם רוצים להגיע.

עיסוי טנטרי

עיסוי ארוטי

עיסוי טיפולי בקרבתי

מטפל בעיסוי בקרבתי

מדריך עיסוי טנטרה בבולדר יכול ללמד אותך מה זה אומר להיות איש מקצוע שנותן את השירות הטוב ביותר. לימוד עיסוי טנטרי באמת עוזר לך להבין איך להקל על הגוף, הנפש והנשמה של בן הזוג שלך. https://bryleealexander.com/posts/alinunal1977.php