بنیاد خیریه نیکوکرداران بنا، قدیمی ترین و بزرگترین مرکز نگهداری توان خواهان در تهران

بهزیستی ورد آورد (انجمن ملی حمایت از کودکان) یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز نگهداری در سطح شهر تهران است که در سال ۱۳۴۸ شمسی به بهره برداری رسیده است.
این مرکز توسط حاج آقا حسن رجبعلی بناء کارآفرین نمونه صنعت کشور در اول بهمن سال ۱۳۹۸ با کسب مجوز از سازمان بهزیستی کاملا خصوصی شد و از آن زمان تحت عنوان بنیاد خیریه نیکو کرداران بنا اداره می شود.

خیریه نیکو کرداران بناء افتخار نگهداری شبانه روزی و توانبخشی ۲۵۰ دختر معلول ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال را به عهده دارد. این عزیزان علاوه بر معلولیت بی سرپرست، بد سرپرست اوتیسم و سندروم دان هستند و از توان جسمی برای گذراندن زندگی روزمره کم بهره اند . بنیاد خیریه نیکوکرداران بنا یک بنیاد غیر دولتی و غیر انتفاعی است که با هدف نگهداری و حمایت از دختران معلول و کم توان ذهنی و جسمی بوجود آمده است .
امروزه با توجه به شرایط کشور و سعی بر کاهش هزینه های کشور رسیدگی به این امور وظیفه اخلاقی و میهنی هر ایرانی هست که با حمایت از این فرزندان نیازمند نقش اجتماعی خود را در این امر ایفا کنند بدیهی است بدون همکاری مردم و افراد خیر این انسانهای پاک و بی آلایش تحت فشار کمبودهای اولیه زندگی قرار می گیرند.

اعضای فعال مجموعه

حاج آقا  بناء
حاج آقا بناء رئیس هیئت مدیره
آقای صفایاری
آقای صفایاری مدیرعامل
آقای قنبری
آقای قنبری مدیر روابط عمومی
خانم نصیری
خانم نصیری مسئول فنی
خانم مظاهری
خانم مظاهری مسئول مشارکت های مردمی
خانم شکراللهی
خانم شکراللهی کارشناس مسئول مشارکت های مردمی
آقای احمدیان
آقای احمدیان مسئول انبارداری
خانم زارعی
خانم زارعی مسئول مددکاری
خانم جاهدی
خانم جاهدی مسئول اداری و مالی
خانم بازرگان
خانم بازرگان مسئول بهداری

ارتباط با ما

در حال بارگیری

مجوز ها

مجوز فعالیت خیری2
مجوز فعالیت خیریه1
مجوز فعالیت خیریه3