بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء

درباره ما

درباره ما

ما کی هستیم

ما یک مرکز نگهداری شبانه روزی از دختران معلول ذهنی هستیم


بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء افتخار نگهداری شبانه روزی و توانبخشی 250 دختر معلول ذهنی بالای 14 سال را بر عهده دارد. این عزیزان علاوه بر معلولیت، بی سرپرست، بد سرپرست، اوتیسم و سندروم دان هستند و از توان جسمی برای گذراندن زندگی روزمره کم بهره اند.

بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء یک بنیاد غیر دولتی و غیر انتفاعی است که با هدف نگهداری و حمایت از دختران معلول و کم توان ذهنی بوجود آمده است. امروزه با شرایط کشور سعی بر کاهش هزینه های کشور رسیدگی به این امور وظیفه اخلاقی و میهنی هر ایرانی است که با حمایت از فرزندان نیازمند، نقش اجتماعی خود را در این امر ایفا کنند بدیهی است بدون همکاری مردم و افراد خیر، این انسان های پاک و بی آلایش تحت فشار کمبودهای اولیه زندگی قرار می گیرند.

هوشمند

ما در انتخاب نیرو ها، داوطلبان و مدیرانمان به دنبال کسانی هستم که داری خلاقیت و ایده های نو در تامین رفاه و آسایش دخترانمان باشند.

فوق العاده

حرفه ای

بدنه اصلی بنیاد خیریه از حرفه ای ترین پزشکان، مددکاران،مادریاران و… تشکیل شده که بصورت شبانه روزی زیر نظر مدیران بخش ها به فعالیت می پردازند.

تیم بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء

تیم بنیاد خیریه در تمامی سطوح مدیریتی، پرسنلی، داوطلبی و… سعی در تامین نیازها و فراهم نمودن زندگی بهتر برای دخترانمان به صورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشند.

محمد صفایاری

مدیر عامل

پروز قنبری

مدیر روابط عمومی

رقیه نصیری

مسئول فنی

نهال جاهدی

مسئول مالی و اداری

فرزانه شکرالهی

مسئول مشارکت های مردمی

فیروزه مظاهری

کارشناس مشارکت های مردمی

شما میتوانید بصورت مالی یا با در اختیار قرار دادن تخصص و تجربه خود ما را یاری فرمائید.