مدیریت مجموعه به دست چه کسی است؟

بهزیستی ورد آورد (انجمن ملی حمایت از کودکان) یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز نگهداری در سطح شهر تهران است که در سال ۱۳۴۸ شمسی به بهره برداری رسیده است.

این مرکز توسط حاج آقا حسن رجبعلی بناءکارآفرین نمونه صنعت کشور در اول بهمن سال ۱۳۹۸ با کسب مجوز از سازمان بهزیستی کاملا خصوصی شد و از آن زمان تحت عنوان بنیاد خیریه نیکو کرداران بنا اداره می شود.

چه تعداد مددجو تحت پوشش شما قرار دارد؟

خیریه نیکو کرداران بناء افتخار نگهداری شبانه روزی و توانبخشی ۲۵۰ دختر معلول ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال را به عهده دارد. این عزیزان علاوه بر معلولیت بی سرپرست، بد سرپرست اوتیسم و سندروم دان هستند و از توان جسمی برای گذراندن زندگی روزمره کم بهره اند .

آدرس مجموعه کجاست؟

تهران، جاده مخصوص تهران،خیابان دارو پخش، پلاک ۱۹

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۹۸۶۶۱۰
تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۹۸۹۱۸۹

آیا ارسال اقلام مختلف امکان پذیر است؟

شما میتوانید اقلام مد نظر خود را مانند: دارو، پوشاک،لوازم بهداشتی، مواد غذایی و… ارسال کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با واحد مشارکت های مردمی تماس بگیرید.

آیا میتوان مراسم های مختلف برگزار کرد؟

بله شما عزیزان می توانید با هماهنگی با مجموعه جشن های مختلف، مسافرت،دعوت از مددجویان جهت مهمانی های خارج از مجموعه و … را انجام دهید شما میتوانید نمونه این مراسم ها را در بخش اخبار مجموعه در صفحه اصلی مشاهده کنید.

آیا شما پذیرش مددجو دارید؟

در مرکز ما پذیرش مددجو نیز انجام میشود شما میتوانید با تماس با واحد مددکاری هماهنگی اولیه را جهت پذیرش انجام میشود.

چگونه میتوانیم با شما همکاری کنیم؟

شما میتوانید با تکمیل کردن فرم همکاری با ما اعلام همکاری نمایید همچنین میتوانید با تماس با واحد مشارکت ها اطلاعات بیشتری دریافت نمایید.

آیا می‌توان حامی مالی یکی از مددجویان بود؟
بله میتوانید حامی مالی یکی از مددجویان باشید. شماره کارت های خیریه نیکوکرداران بناء به شرح زیر است: شماره کارت بانک تجارت: ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۶۳۵۹۷۹۴ شماره کارت بانک صادرات: ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۳۶۵۹۹۱
می توان سرپرست معنوی هم شد؟

بله میتوانید سرپرست معنوی هم در مجموعه ما باشید و در فعالیت  های فرهنگی، هنری و جشن ها همراه باشید.

آیا میتوانیم قیم دائم یکی از دختران باشیم؟

با توجه به حساس بودن این مسئله با تایید مقامات ذی صلاح و طی کردن تاییده صلاحیت امکان پذیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با واحد مددکاری مجموعه تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۹۸۰۰۳۹

آیا امکان تحویل دارو،لوازم پزشکی و... وجود دارد؟

بله شما میتوانید داروهایی که تاریخ بلند مدت دارند را به واحد مشارکت های مردمی تحویل دهید.